Jarosław Jamka – Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji – AVIVA

https://www.aviva.pl/agent/35844/

Jestem doradcą ubezpieczeniowym i od blisko 20-stu już lat pomagam swoim Klientom rozwiązywać przeróżne problemy, jakie spotykają Ich w codziennym życiu.

Staram się, by osoby, które zdecydują się skorzystać z moich usług, poczuły się znów bezpieczne, spokojne i szczęśliwe, by nabrały ochoty i odwagi do życia, zaczęły żyć z pełną mocą i skupiły się na swoich planach i realizacji życiowych marzeń, a nie zamartwiały się o przyszłość i o to co zrobią gdy przydarzy się coś nieoczekiwanego czy przykrego.

Tworzę dla swoich Klientów kompleksowy system ochronny, oparty na polisach ubezpieczeniowych, umowach cywilno-prawnych i programach inwestycyjnych, gwarantujący Im wypłatę pieniędzy zawsze wtedy gdy spotka Ich to, czego najbardziej się obawiają oraz by pieniądze te pozwoliły Im dalej godnie żyć czy wręcz dzięki nim, podnieść poziom swojego życia i zrealizować zamierzone wcześniej cele.

Jestem specjalistą w swojej branży i działam dla najlepszej firmy ubezpieczeniowej na rynku – AVIVA, co jest niezmiernie istotne dla Ciebie drogi Kliencie, byś miał 100% gwarancji, że Ty lub Twoi bliscy, otrzymacie zakontraktowane wcześniej pieniądze w określonej kwocie, w określony sposób i w określonym czasie. To właśnie sprawia, że Wasze życie może w bardzo prosty sposób zmienić się na lepsze! A najlepszym sposobem by to poczuć, jest po prostu spróbować i przekonać się samemu!

Jeśli masz choć trochę obaw czy wątpliwości o swoje „jutro”- zadzwoń lub napisz do mnie, chętnie pomogę!

Spotkanie ze mną nic nie kosztuje, a może przynieść Ci szereg korzyści i ogólną poprawę jakości Twojego życia!

Zapraszam do kontaktu 😉

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 5 - 4 głosy

Godziny otwarcia

Poniedziałek9:00-20:00
Wtorek9:00-20:00
Środa9:00-20:00
Czwartek9:00-20:00
Piątek9:00-20:00
Sobota10:00-16:00

Opinie o firmie

 1. Polecam skorzystać z usług doradztwa Pana Jarosława Jamki.
  To odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, rzetelny, grzeczny, uczciwy, zaangażowany, zawsze doradzi, pomoże, odpowie czy przypomni.

  Pierwszą polisę kupiłem jeszcze w latach 90-tych od Jego taty Marka, który był moim dyrektorem w latach 80-tych gdy razem pracowaliśmy. Później pojawił się Jego syn i tak do dziś dnia.

  Na ten moment przeniosłem do Avivy już wszystkie swoje ubezpieczenia (życiowe, zdrowotne, inwestycje emerytalne, żona, dzieci, rodzina, znajomi, dom, mieszkanie, firma, pracownicy, samochody), gdyż nigdy się na nich nie zawiodłem, ani na Agencie i całej obsłudze tego wszystkiego! To na prawdę najwyższej klasy firma, a oferowane produkty finansowe i ubezpieczeniowe nie mają sobie równych!

  I polecam dokonać przeglądu wszystkich ubezpieczeń u Pana Jarka, gdyż jak zrobił to u mnie 2007 r. to się okazało, że na 21 różnych polis za które wcześniej płaciłem, co najmniej połowę mogłem podrzeć i wyrzucić do śmieci, bo w ogóle nie były mi potrzebne, a ktoś mi je gdzieś tam kolejno latami wciskał jako konieczne specjalnie dla mnie i w tym przekonaniu tkwiłem niepotrzebnie kilkanaście lat, wyrzucając pieniądze w błoto! To był skandal, ale tych oszustów i tak już dawno nie ma, więc nie ma nawet komu założyć sprawy!

  Teraz mam jednego człowieka, ale za to prawdziwego specjalistę w tej dziedzinie i taki rozwiązanie również Państwu polecam, byście nie musieli robić tych samych błędów co ja, bo to przecież szkoda życia, szkoda czasu, nerwów i pieniędzy!

  Szczerze polecam Firmę i Doradcę!

  Odpowiedz

Podobne firmy

r e k l a m a